Traktuj swoje marzenia
jak cele a na pewno ich dokonasz
Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień
Najlepszy czas na działanie jest teraz !
Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać

Siłownia Infinity

zaprasza wszystkich miłośników zdrowego trybu życia, chcących aktywnie i efektywnie spędzić swój wolny czas.

Informujemy, że uzyskaliśmy Subwencję Finansową w ramach Tarczy Finansowej 2.0 . Podmiot udzielający PFR

U nas każdy z powodzeniem wykona założony plan treningowy. Maszyny renomowanych firm, przyjazna atmosfera oraz profesjonalni trenerzy, gwarantują spędzenie czasu, który zapewni Ci zdrowie, sportową sylwetkę i świetne samopoczucie. Siłownia Infinity podzielona jest na następujące strefy:

Strefa cardio

Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, rozgrzać się przed treningiem lub popracować nad wydolnością tlenową organizmu- ta strefa jest dla Ciebie!

Do dyspozycji oddajemy profesjonalne urządzenia: bieżnie, orbitreki, rowerki pionowe i poziome, które umożliwią Ci osiągnięcie zamierzonego celu.

Strefa
wolnych ciężarów

Doskonałe miejsce aby wzmocnić swoje mięśnie i zwiększyć siłę, co jest niezbędnym elementem uprawiania wielu dyscyplin sportowych.

Tutaj znajdziesz zestawy obciążeń do wszechstronnego treningu poszczególnych partii mięśniowych.

Strefa
maszyn siłowych

W tej strefie przeprowadzisz trening na wszystkie ważniejsze partie ciała. Urządzenia rozmieszczone są grupami według ćwiczonych mięśni, co ułatwia efektywne trenowanie. 

W zależności od swych potrzeb – wysmuklisz sylwetkę, poprawisz formę i wzmocnisz mięśnie.

ćwiczę bo lubię

Myślisz, że siłownia nie jest dla Ciebie, bo kojarzy Ci się z morderczym wysiłkiem, dużymi obciążeniami i przesadnie rozwiniętymi mięśniami?

Nic bardziej mylnego! Nasi trenerzy obalają te mity i przekonują, że to idealne miejsce dla każdego. Trenerzy pomogą w obsłudze maszyn, pokażą jak poprawnie wykonywać ćwiczenia i udzielą praktycznych wskazówek. Siłownia to miejsce dla osób o dobrej kondycji, osób zmagających się z nadwagą i tych, którzy od dawna nie uprawiali sportu.

Przyjdź do nas i trenuj pod okiem specjalistów!