Traktuj swoje marzenia
jak cele a na pewno ich dokonasz
Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień
Najlepszy czas na działanie jest teraz !
Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać

Trening personalny

Postanowiłeś zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę, przyszedłeś na siłownię i co dalej? Rozglądasz się po sali pełnej maszyn, bieżni, ławeczek i zastanawiasz się od czego zacząć, jak ćwiczyć, aby trening był efektywny. A może po prostu brak Ci silnej woli by samodzielnie trenować i potrzebujesz wsparcia i motywacji ze strony innej osoby?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Skorzystaj z treningów personalnych w Infinity, przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby. Nasi instruktorzy po wstępnej konsultacji i poznaniu Twoich oczekiwań, opracują zestaw ćwiczeń dobrany do Twoich możliwości. Przez cały czas, trener będzie obok Ciebie i dopilnuje abyś rzetelnie i prawidłowo wykonał cały program.

Ta forma ćwiczeń działa bardzo motywująco. Tu nie ma taryfy ulgowej! Jednocześnie przyjemna atmosfera, zaangażowanie i wsparcie trenera, zaowocuje korzystną zmianą Twojej dotychczasowej sylwetki.

Pamiętaj, że skorzystanie nawet z kilku godzin treningów personalnych, pokaże Ci jak ćwiczyć przez długie miesiące i czerpać z tego radość.

Umów się na trening personalny już dziś
i ćwicz pod okiem profesjonalistów!
790 333 755

Jeśli chcesz sprawić przyjemność bliskiej Ci osobie, zrób Jej prezent w postaci bonu upominkowego
na dowolną ilość treningów indywidualnych.

Cennik treningów personalnych

1 trening 90 zł
3 treningi 250 zł
5 treningów  390 zł